Privatumo politika, duomenų saugojimas ir naudojimas

Kas yra laikomas Jūsų duomenų valdytoju?

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Baldų profesionalai“. Kilus klausimams ar neaiškumams, kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais: https://www.balduprofesionalai.lt/kontaktai/.

Kokie duomenys yra renkami „Baldų profesionalai”
prekinio ženklo ir kaip jie yra naudojami:

Interneto svetainės lankomumo statistika

„Baldų profesionalai“ nuolat tobulina savo interneto svetainę ir siekia užtikrinti sklandų ir patogų naudojimąsi. Todėl „Baldų profesionalai“renka rinkodaros statistiką apie: svetainės lankytojų apsilankymo trukmę interneto svetainėje, kokios naršyklės ir įrenginiai yra naudojami, iš kokių demografinių regionų jie yra ir pan. „Baldų profesionalai“ šių duomenų rinkimui naudoja „tGoogle analytics” įrankį, kuris leidžia „Baldų profesionalams“ užfiksuoti ir analizuoti surinktus duomenis. Daugiau informacijos apie tai, kaip veikia šis „Google Analytics“ įrankis ir kokią informaciją šis įrankis leidžia rinkti ir analizuoti – https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800. Mes dar kartą pabrėžiame, kad būdami atsakingo verslo atstovais, duomenis renkame tik siekdami pagerinti savo teikiamų paslaugų kokybę. Tačiau Jūs turite teisę neleisti šiam įrankiui rinkti anoniminės informacijos apie Jus, apie tai kaip atsisakyti šio įrankio naudojimo mūsų svetainėje: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Serverio įrašai

Serveris, kuriame talpinama „Baldų profesionalai“ interneto svetainė, taip pat gali įrašyti užklausas, kurias pateikiate serveriui (Jūsų atidaromos interneto svetainės adresas, Jūsų naudojamas įrenginys ir naršyklė, Jūsų IP adresas ir prisijungimo laikas). Šie duomenys yra naudojami tik techniniais tikslais – užtikrinti, kad svetainė tinkamai ir saugiai veiktų bei išnagrinėti galimus saugumo pažeidimus.

Pagrindas šių duomenų rinkimui ir naudojimui yra „Baldų profesionalai“ teisėtas interesas užtikrinti „Baldų profesionalai“ interneto svetainės techninį prieinamumą ir saugumą.

Kas yra slapukai? (angl. Cookies)

Slapukas yra nedidelis tekstinis elementas, kurį interneto svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Tai leidžia svetainei tam tikrą laiką prisiminti Jūsų veiksmus ir nustatymus (tokius kaip prisijungimo vardas, kalba, raidžių dydžiai ir kiti vaizdo nustatymai) tam, kad Jums nereiktų kaskart juos įvesti pakartotinai apsilankius svetainėje ar naršant po jos atskirus tinklapius.

Kaip „Baldų profesionalai“ naudoja slapukus?

„Baldų profesionalai“ naudoja slapukus, kad surinktų Jūsų IP adreso ir naršymo informaciją, tokią kaip aplankytos interneto svetainės ar kiekviename tinklapyje praleistas laikas. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą ir nustatymus. Kiti slapukai leidžia „Baldų profesionalai“ stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus svetainėje – https://www.balduprofesionalai.lt/, šiuos duomenis naudoja lankytojų elgesio analizei bei tam, kad pagerintų lankymosi svetainėje patirtį. Šie slapukai yra įdiegiami ir naudojami „Google Analytics“ įrankio pagalba.

Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti. Pabrėžiame, kad, jei nesuteikiate interneto svetainei teisės naudoti slapukus, kai kurios svetainės funkcijos gali iš dalies arba visiškai neveikti.

Teisinis pagrindas naudoti slapukus yra „Baldų profesionalai“ teisėtas interesas užtikrinti interneto svetainės techninį funkcionavimą. Tais atvejais, kai slapukai naudojami siekiant prisiminti Jūsų pasirinktis bei kaupti statistiką, teisinis pagrindas slapukų naudojimui yra Jūsų sutikimas.

Slapukų naudojimas ir ištrynimas

Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, galite sužinoti čia: Jūs galite bet kada vos panorėję valdyti ir / arba ištrinti slapukus – kaip tai padaryti, galite sužinoti čia: http://www.youronlinechoices.com/. Galite ištrinti visus Jūsų įrenginyje jau esančius slapukus, be to, daugumoje naršyklių galite nustatyti, kad jos neleistų įdiegti slapukų. Tačiau jei tai padarysite, gali tekti rankiniu būdu įvesti savo pageidaujamus nustatymus kaskart apsilankius interneto svetainėje. Be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Galite išjungti slapukus naudodami interneto naršyklės nustatymus arba rasti detalias instrukcijas kaip tai padaryti čia:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/
http://www.youronlinechoices.com/

Vartotojų sutikimu pateikiami asmens ar verslo subjekto duomenys

Jei „Baldų profesionalai“ interneto svetainėje suteiksite „Baldų profesionalai“ savo verslo kontaktinius d uomenis (pavyzdžiui,užpildydami kontaktinę formą: https://www.balduprofesionalai.lt/kontaktai/, „Baldų profesionalai“ gali naudoti šiuos duomenis susisiekiant su lankytoju.

Profiliavimas

„Baldų profesionalai“ gali naudoti interneto svetainės lankytojų statistinius duomenis tam, kad analizuotų lankomumo bei demografines tendencijas, tačiau „Baldų profesionalai“ svetainė nekuria individualių asmeninių profilių lankytojams. Asmenų duo menys yra naudojami tik sklandžiam klientų aptarnavimui užtikrinti t.y. tvarkant užklausas. Naudojami asmens duomenys: vardas, konktaktiniai duomenys: el.pašto adresas, telefono numeris, įmonė kurioje asmuo dirba (kompanija).

Kas turi prieigą prie Jūsų duomenų?

Prieigą prie statistinių duomenų apie „Baldų profesionalai“ lankytojus turi „Baldų profesionalai“ darbuotojai tvarkantys užsakymus ir užklausas. Taip pat „Baldų profesionalų“ partneriai, teikiantys rinkodaros ir svetainės talpinimo (angl.k. hosting) paslaugas.

„Google Analytics“ įrankį suteikia įmonė „Google Inc.“ (JAV įmonė), tad ji taip pat turi prieigą prie šiuo įrankiu surinktų statistinių duomenų. „Google Inc.“ yra įsipareigojusi taikyti ES-JAV privatumo skydo principus, kurie užtikrina, kad paslaugų teikėjas atitinka ES privatumo standartų reikalavimams. Šiam teikėjui taip pat taikomi sutartiniai įpareigojimai užtikrinti privatumą. Apie tai galite paskaityti čia: https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Jūsų teisės

Susisiekę su „Baldų profesionalais“ el. paštu info@eurobaldai.lt, galite pasinaudoti savo teise:

• susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis;
• prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis;
• prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis;
• jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Kai kuriais atvejais Jūs galite turėti teisę prašyti apriboti Jūsų asmens duomenų tvarkymą arba nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys.

Jūs galite naudotis savo teisėmis pagal galiojančias ES ir vietos teisės aktų nuostatas.Jūsų pateikti asmeniniai duomenys jokiomis aplinkybėmis nebus teikiami trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų numatytus atvejus, pavyzdžiui.: teismo sprendimu.

mūsų vieta

UAB „Baldų profesionalai“
Šaltupio g. 9A
Vilnius, LT - 02300

mūsų kontaktai

Tel. nr.: +370 684 74 106
El. paštas: info@eurobaldai.lt

mūsų vieta

UAB „Baldų profesionalai“
Šaltupio g. 9A
Vilnius, LT - 02300

mūsų kontaktai

Tel. nr.: +370 684 74 106
El. paštas: info@eurobaldai.lt

© „Baldų Profesionalai", 2019

© „Baldų Profesionalai", 2019